Twój adres IP: 18.206.12.157

ISP: Amazon.com, Inc.

Lokalizacja:  

Jak oglądać filmy na Netflix niedostępne w twoim kraju

9 maja 2023
jak oglądać filmy na Netflix z innych krajów

Czy zdarzyło Ci się kiedyś próbować obejrzeć film na Netflix, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie jest dostępny w Twoim kraju? Platformy streamingowe często stosują blokady geograficzne, przez co pula treści, do których mamy dostęp różni się, w zależności od kraju, w którym się znajdujemy. W poniższym artykule odpowiemy na pytanie – jak oglądać filmy na Netflix niedostępne w Twoim kraju.

Z powodu praw autorskich i umów licencyjnych, poszczególne usługi streamingowe, w tym Netflix, stosują blokady regionalne. Z tego powodu, oferta Netflixa np. w Stanach Zjednoczonych, może się znacznie różnić od tej, do której mamy dostęp w Polsce. Co, jeśli będziemy chcieli obejrzeć film na Netflix, który nie jest dostępny w naszym kraju? Uspokajamy, nie trzeba wyprowadzać się za granicę – istnieje proste rozwiązanie, które pozwoli nam odblokować zasoby streamingowe z innych krajów.

  • 35000+ serwerów na całym świecie
  • max 10 urządzeń
  • wsparcie 24/7
  • potwierdzone działanie z Netflix US, DE, i Japonii
  • wypróbuj bez ryzyka przez 30 dni!

przy planie rocznym

ok. 13,77 zł

za miesiąc

Jak odblokować Netflix z innych krajów

Jak oglądać filmy na Netflix niedostępne w Twoim kraju? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wirtualnej sieci prywatnej. Tworzy ona bezpieczne, anonimowe połączenie, które ukrywa nasz adres ip wraz z rzeczywistą lokalizacją. Dzięki temu, np. łącząc się z serwerem VPN znajdującym się w Stanach Zjednoczonych, Netflix myśli, że tam się znajdujemy – dzięki temu zyskujemy dostęp do streamigowych filmów i seriali zarezerwowanych tylko dla widzów z USA.

Tutaj zobaczysz pełną listę najlepszych VPN do Netflix.

Dlaczego warto postawić na VPN, żeby odblokować Netflix z innych krajów

VPN to najlepszy sposób na oglądanie filmów na Netflix niedostępnych w Twoim kraju. Nie tylko ze względu na dodatkowe funkcje szyfrowania i ogólne bezpieczeństwo prywatności – ale przede wszystkim poprzez niewiarygodną wygodę. Renomowani dostawcy VPN posiadają w swojej ofercie serwery z krajów na całym świecie. Dzięki temu, zaledwie jednym kliknięciem, w ramach jednej subskrypcji, możemy błyskawicznie zmieniać lokalizację i oglądać treści na Netflix z różnych krajów.

jak oglądać filmy z innych krajów na netflix

Jak oglądać filmy na Netflix niedostępne w twoim kraju – szybki skrót, dlaczego warto postawić na VPN:

  • Wsparcie dla wielu urządzeń – renomowani dostawcy VPN posiadają dedykowane aplikacje dla szerokiej gamy sprzętu. Komputerów, smartfonów, tabletów – a większość z nich (mimo braku oficjalnych aplikacji) pozwala nam na uruchomienie VPN na konsolach Xbox i Playstation.
  • Wygoda i łatwość użycia – VPN zapewnia stabilne i szybkie połączenie, a cały proces jego uruchomienia jest praktycznie bezobsługowy. Wszystko ogranicza się do założenia konta, instalacji odpowiedniej aplikacji i kliknięcia jednego przycisku.
  • Stabilność i jakość połączenia – renomowani dostawcy VPN do Netflix oferują szeroką pulę serwerów wysokiej jakości, przez co nie uświadczymy spadków prędkości czy innych zakłóceń. Nie musimy się też martwić o żadne limity transferu danych.

VPN to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zastanawia się jak oglądać filmy na Netflix niedostępne w naszym kraju. Zapewniając bezpieczeństwo, prywatność, stabilność połączenia oraz szeroką gamę serwerów, usługi VPN umożliwiają odblokowanie treści z Netflix w prosty i wygodny sposób. Sprawdź nasz ranking i wybierz najlepszego usługodawcę do Netflixa.

<a href="https://vpngo.pl/author/administracjavpngo/" target="_self">Redakcja</a>

Redakcja

Z nami znajdziesz najlepszy VPN dla Twoich potrzeb. Wirtualne sieci prywatne do gier, strumieniowania, czy VPN dla biznesu – opisaliśmy je wszystkie, żebyś mógł podjąć świadomy i satysfakcjonujący wybór.

Prześlij komentarz

Recenzja AirVPN

Recenzja AirVPN

Czy mała, niezależna wirtualna sieć prywatna może konkurować z komercyjnymi gigantami? Nasza recenzja AirVPN odpowie na to pytanie. Sprawdź, czy warto...

HideMyAss! (HMA)

HideMyAss! (HMA)

HMA, znane także jako HideMyAss, to VPN mający swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Sprawdziliśmy co ma do zaoferowania ta wirtualna sieć prywatna z osłem w...

Recenzja CyberGhost

Recenzja CyberGhost

W poniższej recenzji przyjrzymy się CyberGhost, czyli kolejnej sieci VPN ze ścisłej czołówki. Co ma do zaoferowania CyberGhost w kwestii funkcji...